“Тампа-Бей” – володар Кубка Стенлі НХЛ

Час читання:1 Хвил., 0 Секунд

"Лайтінг" раніше перемагали в Кубку в 2004 році. "Зірки" виграли Кубок Стенлі в 1999 році. Кращим гравцем (MVP) плей-офф цього року був обраний захисник Віктор Хедман з "Тампи". Майже двометровий швед не тільки відзначився в захисті, а й забив важливі голи. Останнім захисником, який вигравав цей трофей був Дункан Кейт з "Чикаго Блекхокс" (тоді вони перемогли "Лайтнінг" з рахунком 4: 2 в 2015 році).

Про це пише УРА-Інформ.

Перший трофей підняв капітан "Лайтнінг" Стівен Стемкос і передав його Хедману. Повернувшись після травми і операції, Стамкос зіграв в третьому фінальному матчі, і, хоча він провів на льоду менше трьох хвилин, він забив гол і допоміг команді виграти – 5: 2. Більше на льоду він не з'являвся.

Тренує чемпіонів НХЛ – 53-річний Джон Купер. Він керує командою з Тампи з 2013 року.

Вирішальний етап цього сезону в НХЛ пройшов в Едмонтоні. Змагання ліги на багато тижнів були перервані через пандемію коронавируса. Пізніше клуби переїхали в два канадських міста: згадані Едмонтон і Торонто, де з 1 серпня проходили ігри Західної і Східної конференції.

Нагадаємо, що сьогодні "Динамо" проведе вирішальний матч кваліфікації Ліги чемпіонів.