Калініна вийшла в півфінал тенісного турніру в американському Мідленді

Згідно з нещодавно отриманими даними, в чвертьфіналі Калініна в трьох сетах обіграла господарку змагань Кеті Макнеллі: 2: 6, 6: 3, 6: 4. Так, в американському штаті Техас поєдинок тривав дві години і п'ять хвилин.

Після поразки в першій партії, українка зуміла спочатку вирівняти ситуацію на корті, а потім і зовсім здобути перемогу в матчі.

Важливо відзначити, що за вихід у фінал Калініна битиметься з 24-річною американською тенісисткою Джеймі Лоеб (WTA 329).

Нагадаємо, як повідомляв раніше "УРА-Інформ", наймолодша тенісистка на Australian Open 15-річна американка Корі Гауфф пройшла в 1/8 фіналу турніру, обігравши чинну чемпіонку Наомі Осаку родом з Японії.

Матч між дівчатами тривав один годину сім хвилин і завершився з рахунком 6: 3, 6: 4 на користь американки. При цьому Гауфф реалізувала два брейк-поінт з трьох, допустила дві подвійні помилки, і віддала суперниці одну свою подачу.