Біатлоністка Юлія Джима взяла перше срібло для України

Як зазначається, чемпіонат проходить в Швеції, в місті Остерсунд. Не дивлячись на складні погодні умови українська спортсменка змогла закрити 20 мішеней. На першому місці опинилася француженка Жюстін Бреза.

Юлія зізнається, що для неї в сформованих погодних умовах друге місце – як перше, тому що останнє коло вона просто терпіла.

Перед змаганнями дівчина отримала травму в Остерсунді на тренуванні, зіткнувшись з біатлоністкою з іншої команди. Але зараз дівчина запевняє, що відчуває себе набагато краще.

Француженка обійшла українську спортсменку всього на 11 секунд.

У заліковій зоні разом фінішували ще троє українських дівчат. Дарина Блашко зайняла 21 місце, Віта Семеренко взяла 28 місце, а Анастасія Меркушина фінішувала 31.

Вихідний в Остерсунді призначили на п'ятницю, а в суботу та неділю відбутися змагання з естафеты. Чоловіча естафета буде проходити сьомого грудня, а жіноча – восьмого.

Нагадаємо, як повідомляв раніше "УРА-Інформ", капітан жіночої збірної України з біатлону Олена Підгрушна завоювала срібло в другому спринті дебютного етапу Кубка IBU в Шушене.