Підгрушна завоювала першу медаль сезону на кубку IBU з біатлону

Як повідомляється, дівчина без помилок відпрацювала на рубежах, після чого на останньому колі понеслася на п'єдестал, до якого на той момент вже наближалися дві спортсменки з Росії, і вклинилась між ними.

Також відомо, що Ірина Старих і Анастасія Поршнева теж не дозволили собі помилок у стрільбі. Трохи пізніше Катерина Глазиріна мала шанси обійти Олену, але здобула лише тим, що обійшла співвітчизницю, ставши третьою.

Анна Кривонос порадувала точною стрільбою ще й показала одну з найкращих скорострільність в гонці (другий результат за цим показником).

В підсумку отримала – 9 місце, та перше в кар'єрі потрапляння в ТОП-10 на Кубку IBU.

Юлія Журавок, Катерина Бех та Ольга Абрамова помилялися на стрільбі, але зуміли фінішувати в топ-30.

Як повідомляв раніше "УРА-Інформ", перша ракетка України виступить на турнірі WTA Premier у Штутгарті. Як зазначається, 25-річна тенісистка заявлена на грунтові змагання серії Premier.