“Олександрія” відстояла нічию з “Сент-Етьєна” в матчі Ліги Європи

Зазначається, що в ході гри гості вийшли вперед у середині першого тайму. Вахби Хазрі впевнено реалізував пенальті, який він же і заробив.

Зазначається, що на 72 хвилині "Олександрія" забила гол у ворота суперника, але м'яч не був зарахований через офсайд у Євгена Банади, а вже через три хвилини Махді Камара подвоїв перевагу "Сент-Етьєна".

Спочатку українська команда змогла відіграти один м'яч зусиллями Дениса Безбородька, а зрівняти рахунок вдалося Максиму Задераку, який вийшов на заміну, пробивши точно під поперечину, скориставшись виходом воротаря від воріт.

Наразі відомо, що "Олександрія" з трьома очками залишається на останньому місці в групі, а команда-суперниця випереджає український клуб за додатковими показниками.

Як повідомляв раніше "УРА-Інформ", "Динимо" зіграло з "Копенгагеном" в нічию. Київське "Динамо" на виїзді зіграло внічию з данським "Копенгагеном" у рамках четвертого туру групового етапу Ліги Європи. Матч на стадіоні "Паркен" завершився з рахунком 1:1.