“Динамо” вибило “Шахтар” з розіграшу Кубка України

В середу, 30 жовтня, на "Олімпійському" команди зійшлися на стадії 1/8 фіналу. Зустріч завершилася з рахунком 2: 1.

Рахунок в матчі на 21 хвилині відкрив Сидорчук, але "гірникам" завдяки голу Степаненко вдалося перевести матч в овертайм.

На останніх хвилинах Степаненко спробував вирівняти становище на табло, але після його спроби головою Бущан опинився на місці. Згодом Шепелєв відзначився умисним ударом ззаду по ногах Тайсона – арбітр відразу вилучив півзахисника з поля.

Нашестя від "Шахтаря" після подачі з кутового призвела до голу з лівої від Степаненко, який перевів гру в екстра-тайм (1: 1).

Вже на четвертій хвилині стартового екстра-тайму за підніжку другу жовту, а з нею і вилучення отримав Степаненко, вирівнявши склади на поле. Цим скористалися господарі поля. Верхова подача з кутового від Де Пені завершилася голом у виконанні Дениса Попова і перемогою киян – 2: 1.

Нагадаємо, як повідомляв УРА-Інформ, стали відомі головні арбітри матчів стадії 1/8 фіналу Кубка України. Про це повідомляється на офіційному сайті Комітету арбітрів Української асоціації футболу. Відзначається, що всі матчі стадії 1/8 фіналу Кубка України стостоят в середу, 30 жовтня. Зокрема, центральний матч "Динамо" – "Шахтар" розсудить бригада арбітрів на чолі з Віктором Копиевский з Кропивницького.