Збірна України з футболу перемогла Португалію і вийшла на Євро-2020

Матч на "Олімпійському" завершився з рахунком 2: 1. Тепер завдяки цій перемозі команда Андрія Шевченка за тур до кінця кваліфікації гарантувала собі вихід на чемпіонат Європи з першого місця.

Рахунок на шостій хвилині поєдинку відкрив форвард "синьо-жовтих" Роман Яремчук. Подвоїв перевагу України на 27 хвилині півзахисник Андрій Ярмоленко після ідеальної передачі Віталія Миколенко.

Португалія відіграла один м'яч у другому таймі після точного удару Роналду з пенальті за спірний момент – гру рукою Тараса Степаненко, а самого півзахисника видалили з поля. Але навіть граючи в меншості проти чинного чемпіона турніру команда Андрія Шевченка втримала переможний рахунок.

Таким чином, вперше в історії українці вийшли на чемпіонат Європи безпосередньо. Раніше Україна грала на Євро двічі – в 2012 як господарка турніру, а в 2016 році команда потрапила на турнір через плей-офф.

Наступний матч Україна зіграє на виїзді з Сербією 17 листопада, який вже не матиме турнірного значення.

Нагадаємо, як повідомляв УРА-Інформ, дострокові путівки на турнір також завоювали Бельгія, Італія, Росія і Польща.