18:30 22.09.2019 | Спорт | Новини     укр | рус    Новини України
100231433:labazovych

"Шахтар" обіграв "Десну" і закріпився на вершині УПЛ - ВІДЕО

Донецький "Шахтар" на матчі лідерів української Прем'єр-ліги обіграв чернігівську "Десну" з рахунком - 0: 1. Про це стало відомо за матеріалами iSport.ua.

Як зазначається, спочатку сіверяни планували "зняти скальп" з чергового гранда українського футболу. Але у гірників після поразки в Лізі чемпіонів були свої плани.

Єдиний гол в матчі забив у першому таймі Марлос після чудової передачі Тайсона. Команди мали ще кілька нагод в першому таймі, але не реалізували жодної.

Що стосується другої половини гри, "Десна" спробувала переламити хід гри, проте "Шахтар" вистояв. Більш того, в кінці гри гірники могли збільшити перевагу в рахунку, але надійно зіграв воротар "Десни" Євген Паст.

Шахтар здобув свою восьму перемогу у восьми матчах УПЛ, а тепер відрив від другого місця становить 10 очок. Десна залишається на другому місці, але її може посунути Олександрія.

Десна - Шахтар 0: 1

Голи: Марлос, 23

Десна: Паст - Д. Фаворов, Гітченко, Імереков, Мостовий - Богданов, Огиря - Калитвинцев (Кузик, 83), А. Фаворов (Дегтярьов, 68), Картушов - Філіппов (Хльобас, 80).

Шахтар: Пятов - Болбат, Кривцов, Матвієнко, Ісмаїлі - Степаненко - Тете (Соломон, 72), Марлос, Маркос (Алан Патрік, 56), Тайсон, - Мораес.

Нагадаємо, як повідомляв раніше "УРА-Інформ", донецький "Шахтар" заплатив німецькому "Шальке" за трансфер півзахисника збірної України Євгена Коноплянки 1,5 млн євро.