Українські гімнастки в Парижі завоювали повний комплект нагород

Як сказано в неділю, 15 вересня, на сторінці Національного олімпійскоьгг комітеті в Facebook, Діана Варінская стала чемпіонкою у вільних вправах та бронзової медалісткою на колоді, де компанію на п'єдесталі їй склала, посівши друге місце, Анастасія Бачинська.

Нагадаємо, як повідомляв УРА-Інформ, в перший день чемпіонату світу, який проходить в Лондоні, національна паралімпійська збірна України з плавання завоювала сім нагород. Як повідомляє в четвер, 12 вересня, Національний комітет спорту інвалідів України, Марина Піддубна початку золотий відлік України на дистанції 50 метрів вільним стилем у класі S11.

Українка показала час – 30,34 секунд і на 0,36 з випередила володарку "золота" Паралімпіади 2016 – Гюджі Лі з Китаю, яка стала третьою. Переможну золоту естафету підхопив Ярослав Денисенко, який на дистанції в сто метрів на спині був кращим.