Стаховський впевнено вивів Україну вперед у матчі проти Угорщини – ФОТО, ВІДЕО

Як зазначається, перший поєдинок матчевої зустрічі завершився – 6: 4, 6: 3.

Матч пройшов на грунтовому корті, а тому його очевидним фаворитом був угорець, який спеціалізується на грі саме на цьому покритті. Уже в стартовому геймі першого сету українець втратив свою подачу, проте потім зробив два брейка і забрав партію. У другому сеті Стаховський відразу ж повів 3: 0 і не дав супернику повернутися в гру.

"Всього тенісисти провели на корті 1 годину і 37 хвилин", – йдеться в повідомленні.

За цей час українець виконав дві подачі навиліт, ні разу не помилився при введенні м'яча в гру, а також реалізував три брейк-поінт. Його суперник не зробив жодного ейси, не допустив жодної подвійної помилки і виграв один гейм на прийомі.

Нагадаємо, як повідомляв раніше "УРА-Інформ", українська тенісистка Катаріна Завацька здобула перемогу в першому раунді відбору на турнір WTA в китайському Гуанчжоу.