Site icon

Світоліна не змогла вийти у фінал Вімблдону

Як сказано на сайт Жіночої тенісної асоціації, результат матчу, тривалість якого склала 1 година 14 хвилин, закінчився з рахунком 1: 6, 3: 6.

У фіналі Халеп зустрінеться з переможницею сьогоднішнього матчу між американкою Сереною Вільямс і чешкою Барборою Стріцовій.

Разом з тим вийшовши до півфіналу, Світоліна оновила свій же національний рекорд. Раніше ніхто з українців не досягав навіть чвертьфінальної стадії турніру Уїмблдону.

Нагадаємо як повідомляв УРА-Інформ, Еліна Світоліна – перша ракетка українського тенісу зіграє дебютний матч в чвертьфіналі Вімблдону на другому за важливістю корті турніру. Це історично важливий момент для українського спорту, так як представниці України вперше спробує потрапити до півфіналу турніру "Великого шолома".