Як автоматизувати робочі процеси в державних установах?

Державні установи мають високу потребу в ефективному управлінні командою, координації виконання завдань, їх масштабуванні та звітності.

Время чтения: 1 Мин. , 56 Секунд

При цьому таск-менеджер повинен мати високі показники захищеності даних. Всі перелічені характеристики має платформа для управління роботи Asana. Цей продукт дає змогу ефективно співпрацювати команді будь-якого розміру незалежно від того, де знаходиться кожен з її учасників. Asana для держави — один із продуктів, що пропонує компаніяї Cloudfresh, на сайті якої можна замовити безкоштовний тріал програми. Далі — коротко про функціонал і переваги продукту.

4Qp5RQudc_A8I39V_8EUO6IFrIpUkqBYJ-l25sn-iIbEcVUMZ_8PxP1HfpKRpLcRb2FrM4s5qEXEdVuFI-AwaF7nAMIJXCS9KxduP6mELYkV9_5gue382x3I7dUBVAm5Eh2IDEmCLoPwtOTanA

Чим Asana може бути корисна державним установам?

Таск-менеджер Asana має ряд переваг, які стануть у нагоді будь-якій установі, у тому числі державній.

 • Можливість об’єднання всіх команд і проектів в одній спільній системі.
 • Захищеність і безпека ваших даних.
 • Всебічний перегляд та відстеження всіх аспектів роботи.
 • Надійний захист даних усіх типів.
 • Можливість миттєво усувати будь-які проблеми.
 • Повноформатна підтримка дистанційного робочого процесу.
 • Прозоре управління проектами від початку до завершення.
 • Спільна праця над документами
 • Оптимізація витрат часу завдяки системі автоматизації завдань.
 • Розгорнута аналітика по задачам і проектам.

Налаштування процесів та автоматизація типових завдань відкриває установам широкі можливості з підвищення продуктивності команди. Завдяки низці функцій Asana зменшує кількість рутинної роботи та створює зручний робочий простір.

Можливості автоматизації

Asana допомагає користувачам автоматизувати цілий перелік справ, які в установах частіше за все виконують вручну. За це відповідають п’ять основних напрямків оптимізації.

 1. Конструктор правил, що налаштовуються. Дозволяє задати схему виконання робочих процесів, завдяки якій зайві дії просто виключаються з таких, що можна виконати. Завдяки конструктору правил команда може зекономити до 70 маніпуляцій на тиждень.
 2. Шаблони. Перетворюють стандартні схеми проектів в кастомізовані. Співробітники, добре знайомі з процесом виконання завдань, мають кращі показники працездатності й досягають поставлених цілей швидше.
 3. Форми заявок на виконання робіт. Завдяки налаштуванню автоматичного запиту даних співробітники отримують необхідну інформацію ще до початку роботи над проектом, що мінімізує витрати часу на очікування.
 4. Зсування залежних дедлайнів. За необхідності ця функція дає можливість змінювати кінцеві дати одним кліком замість ручного налаштування дедлайну кожної окремої задачі.
 5. Налаштування стандарту узгодження тасків. Чітке знання того, що, коли і яким чином буде узгоджуватись, збереже команді час, який можна буде використати з користю.

Окрім переліченого, в низку можливостей автоматизації також входять журнали аудиту та система сповіщень для співробітників, що відповідають за виконання завдання, якщо таск завершений невірно або з ним пов’язані якісь проблеми.

Таким чином, Asana для держави — зручний та ефективний інструмент управління командою будь-якої державної установи, що дозволяє зберегти робочий час і оптимізувати процеси. Замовити тридцятиденну безкоштовну версію продукту можна на сайті компанії Cloudfresh.

Счастлив
Счастлив
0 %
Печален
Печален
0 %
Взволнован
Взволнован
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Сердитый
Сердитый
0 %
Удивлён
Удивлён
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий