Выборы в США: Аризона и Висконсин огласили официального победителя

Джо Байден, за офіційним оголошенню результатів виборів в штаті Арізона, став першим кандидатом від демократів на пост президента США з 1996 року, який виграв вибори в цьому штаті. Губернатор штату Вісконсін заявив про перемогу Джо Байдена. Арізона і Вісконсін були останніми штатами, в яких Дональд Трамп оскаржував результати президентських виборів. У Вісконсині, де був проведений […]

Время чтения: 50 Секунд

Джо Байден, за офіційним оголошенню результатів виборів в штаті Арізона, став першим кандидатом від демократів на пост президента США з 1996 року, який виграв вибори в цьому штаті.

Губернатор штату Вісконсін заявив про перемогу Джо Байдена. Арізона і Вісконсін були останніми штатами, в яких Дональд Трамп оскаржував результати президентських виборів. У Вісконсині, де був проведений перерахунок голосів, результат виявився ще більш сприятливим для Байдена.

Про це пише УРА-Інформ.

Уряд штату Арізона офіційно затвердив результати президентських виборів в штаті, присудивши перемогу і 11 голосів вибірників Джо Байдена.

На офіційному оголошенні результатів були присутні представники всіх республіканських державних чиновників, а також губернатор Дуг Дусі, який підкреслив, що вибори пройшли справедливо і безпечно.

«Я виконав свій обов’язок сертифікувати вибори 3 листопада сьогодні», — сказав губернатор Вісконсіна Тоні Еверс. Він подякував співробітникам виборчих комісій за їх зусилля по «забезпеченню безпечних, справедливих і ефективних виборів». Відповідно до закону штату Вісконсін, 10 виборців з цього штату повинні підтримати Джо Байдена в колегії вибірників.

Раніше ми повідомляли, що Трамп звинуватив ФБР у своїй поразці.

Счастлив
Счастлив
0 %
Печален
Печален
0 %
Взволнован
Взволнован
0 %
Сонный
Сонный
0 %
Сердитый
Сердитый
0 %
Удивлён
Удивлён
0 %
Copy link