Юрист «Hillmont Partners» засвітився в рішенні міжнародного суду у справі про рейдерство

У січні цього року у кіпрському суді розглядалася справа щодо посягання офшорних компаній на торгові марки української горілки.

Время чтения: 1 Мин. , 12 Секунд

Позивачем у справі виступали кілька офшорних компаній, серед яких — "І-Бі-Сі Беверідж Кампані ЛТД та “Зафорпо Венчез ЛТД”, та кіпрські бізнесмени на ім'я Джонатан Вейл, Ніл Сміт. Обидва —  власники вищезазначених офшорів. Інтереси Вейла та Сміта у суді  захищав юрист на ім'я Джеймс Харт. 

Ім'я останнього широко відоме й в Україні. Зокрема, Харт є партнером відомої у столиці юркомпанії "Hillmont Partners"

https://hillmont.com.ua/ru/hart/

"Адвокати "Hillmont Partners" є професіоналами в питаннях судових процесів, успішно захищають транснаціональні корпорації від спроб рейдерських захоплень…", — так характеризує діяльність своїх партнерів  "Hillmont Partners".

https://hillmont.com.ua/ukr/about/

Примітно, що Харт, який має честь представляти відому компанію,  засвітився в рішенні міжнародного суду у справі про рейдерство. Але не в якості постраждалого. 

Так, Харт допомагав кіпрським бізнесменам через суд відібрати торгові марки української горілки. Проте у підсумку програв. Суд таки  заборонив Сміту, Вейлу та зареєстрованим на них офшорам “використовувати українські горілчані торгові марки”, «відчужувати їх» та вчиняти з ними будь-які інші дії.

Рішення міжнародної судової інстанції набрало законної сили наприкінці січні поточного року.

Цікавим у цій історії видається той факт, що проти інтересів українського бізнесу працює людина, яка приїхала свій юридичний бізнес будувати саме в Україні. 

Та все ж радує та обставина, що кіпрські суди чесніші та об’єктивніші за українські.

Счастлив
Счастлив
0 %
Печален
Печален
0 %
Взволнован
Взволнован
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Сердитый
Сердитый
0 %
Удивлён
Удивлён
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Copy link