Як штаб Порошенка через «соцопитування» створює базу даних під вибори

Read Time:1 Minute, 42 Second

При цьому інструктаж так званих соціологів, організаторів та самих агітаторів подекуди проходив у приміщеннях комунальної власності. До цього в робочий час залучались посадові особи. А це прямо суперечить законодавству.

Представникам "ОПОРИ" стало відомо, що опитування проводилось за ініціативою ГО "Інститут розвитку і сприяння демократії". А в організації опитування беруть участь місцеві осередки політичної партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність".

За інформацією "ОПОРИ", до 28 березня планується проведення чотирьох хвиль анкетування виборців.

В "ОПОРІ" зазначають, що опитування не містить вибірки дослідження, а діяльність інтерв'юерів прив'язана до постійних виборчих дільниць і проводиться за місцем проживання виборців. Під час опитування організатори планують вивчити ставлення виборців до політики та програмних засад чинного президента, а також виявити його прихильників.

"Ми зібрали інформацію щодо потенційних оплат за такі дії у Хмельницькій, Тернопільській, Дніпропетровській, Луганській, Миколаївській, Івано-Франківській та інших областях. Розміри оплати є наступними: у Тернополі пропонують за таку роботу 1000 грн на місяць; у містах Луцьк, Рожище, Камінь-Каширський Волинської області — 1000 грн за виявлення 10 прихильників кандидата; у Миколаївській — 1000 грн за опитування 50-70 виборців; у П'ятихатках Дніпропетровської області — 400 грн за одну хвилю опитування; в Івано-Франківську — 1000 грн за опитування 60 виборців; у Новопсковському районі Луганської області — 500 грн за 50 анкет", — заявила Ольга Айвазовська.

При цьому в "ОПОРІ" зазначають, що чинна редакція Закону України "Про вибори Президента України" прямо забороняє укладення з виборцями за рахунок коштів виборчого фонду оплатних договорів на проведення передвиборної агітації (частина 6 статті 64 Закону). При цьому законодавство не дозволяє фінансування витрат на проведення передвиборної агітації не з виборчого фонду.

У ЗМІ та Інтернеті також багато писали про створення мережі агітаторів, які збирають персональні дані українців та отримують грошові бонуси (тарифна сітка досить широка) за кожного наверненого прихильника влади. Й ті славнозвісні анкети також були опубліковані в Інтернеті. Тож тепер справа за правоохоронними органами, які мають провести розслідування та розставити всі крапки над "і".

Джерело: vlasti.net

About Post Author

kiman

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Share via
Copy link