Тимошенко домовилась з іншими кандидатами протидіяти фальсифікаціям

Юлія Тимошенко та інші кандидати в Президенти підписали Меморандум за чесні вибори і протидію фальсифікаціям на заклик громадських організацій. Це сталося в прямому ефірі програми "Право на владу" на 1+1.

Время чтения: 1 Мин. , 31 Секунд

Свої підписи під документом разом з Юлією Тимошенко поставили учасники програми Анатолій Гриценко, Андрій Садовий, Віктор Бондар, Олександр Шевченко.

"Це означає, що якщо ми об'єднаємо зусилля, то зможемо зібрати оригінали протоколів з печатками і підписами про підсумки виборів на кожній дільниці. Просто провести такий паралельний підрахунок голосів і спільно не допустити жодної фальсифікації цих протоколів. І тоді фальсифікація не пройде в Україні", — зазначила Юлія Тимошенко.

Юлія Тимошенко зазначила, що чинний президент свій другий термін сьогодні може тільки купити і сфальшувати.

Кандидат в президенти навела приклади кричущих випадків брудних технологій, які заготували для людей президент і його штаб.

Юлія Тимошенко продемонструвала в прямому ефірі пакет документів, які роздаються так званими "волонтерами" Адміністрації Президента людям: "Особисте зобов'язання, яке змушують підписати за 1000 грн., що громадянин України підтримує зусилля Петра Порошенка у розбудові української держави і бажає сприяти подальшій роботі на посаді глави держави. І далі забороняється йому працювати на інших кандидатів".

Юлія Тимошенко також розповіла про ще одну фальсифікацію — збільшення чинною владою реєстру виборців.

І найбільш ганебним випадком Юлія Тимошенко назвала те, що з ініціативи президента та його штабу був зареєстрований кандидатом у президенти Тимошенко Юрія Володимировича (Тимошенко Ю.В.).

"Ми жодного разу ніколи не займалися і не будемо займатися такими справами. Ми публічно збираємо ці дані і передаємо в МВС. Ми будемо робити все можливе щоб запобігти фальсифікаціям", — зазначила політик.

Юлія Тимошенко звернула увагу на те, що гроші, за які підкуповують виборців, 5 років збирали з країни.

Юлія Тимошенко показала декларації Петра Порошенка, які свідчать про те, що в той час, коли Україна увійшла в десятку найбідніших країн світу, статки президента за один рік (з 2017 до 2018 року) збільшилися в 83 рази. І частина статків Порошенко заробив на тому, що давав свої гроші під відсотки Україні під час війни, обурилася Юлія Тимошенко.

Счастлив
Счастлив
0 %
Печален
Печален
0 %
Взволнован
Взволнован
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Сердитый
Сердитый
0 %
Удивлён
Удивлён
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Copy link