«ОгоЯкіЛюди!» з Іриною Ратушною 04.12

Время чтения: 1 Мин. , 24 Секунд

Ми пригадали початок їх кар'єри, розвиток і по сьогоднішній день. А також у новому випуску, ви познайомитесь з найвідомішим ілюзіоністом України — Романом Бондарчуком. Дивимось!!

Життя сучасного бізнесмена – це не лише наполеглива та продуктивна праця. Дуже рідко, але все ж йому випадає нагода і відпочити. І тут варто згадати приказку: «хто гарно працює – той добре відпочиває». Саме тому в ефірі телеканалу «Перший Діловий» створено  унікальний для ділового телебачення продукт – програму «Ого Які Люди!».

Проект передбачає висвітлення світських, розважальних, рейтингових, модних, спортивних подій тощо. Умовно кажучи, всі заходи, якими цікавиться сучасна ділова людина, перебувають під пильним оком автора проекту. Жива, сучасна, весела, але при цьому обізнана та націлена на отримання коментаря з найскладнішої тематики від будь-якого гостя заходу. Саме такою є ведуча проекту – Ірина Ратушна. Від неї глядач дізнається – коли виходить нова колекція прет-а-порте; скільки коштують найсучасніші шоу; що необхідно, аби пісня залунала на радіо; як потрібно побудувати свій день бізнесменові. Все це і значно більше Ірина Ратушна дізнається від «ОгоЯкихЛюдей» прямо під час події у живому спілкуванні.

Вихід проекту саме на телеканалі «Перший Діловий» має чимало плюсів. Адже наш глядач є підготовленим до отримання подібної інформації. Він обізнаний з тематикою останніх новин, розуміється в сучасних трендах і знайомий з переважною більшістю гостей проекту, адже це успішні та відомі особистості – Ого Які Люди! Крім того, ефір ТК «Перший Діловий» прагне бути якомога далі від політики. Його дивлятися люди, що насамперед аналізують економічні процеси і роблять свої власні висновки. Люди, що звикли заробляти самі і дають таку можливість іншим. Умовно кажучи, бізнесмени, топ-менеджери, підприємці з середнім та вище статком.

Счастлив
Счастлив
0 %
Печален
Печален
0 %
Взволнован
Взволнован
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Сердитый
Сердитый
0 %
Удивлён
Удивлён
0 %

Добавить комментарий