В Киеве формируют Штаб территориальной обороны: стала известна основная цель

Система территориальной обороны будет развёрнута в ближайшее время. На январь 2022 года запланированы учения теробороны.

Время чтения: 55 Секунд

Про це повідомив сайт КМДА, передає Ura-inform.

У Києві займаються формуванням штабу територіальної оборони, а також підряджається набір резервістів.

Заступник голови столичної міської адміністрації з питань реалізації самоврядних повноважень Андрій Крищенко, сформувати таке важливе відомство необхідно розвинути у найкоротші терміни. І вже наступного місяця планують розпочати проведення навчань із територіального захисту Києва.

Мером столиці Віталієм Кличком було підкреслено, що багато в чому від безпеки у столиці України залежить і загальна стабільна ситуація загалом у країні.

Міський голова Києва вважає, що військова напруга біля українських кордонів, а також загрози з російської сторони змушують киян готуватися до різних розвитку подій, не виключаючи і найгіршого результату.

Також їм було зазначено, що у Києві має обов’язково бути певна схема маневром у разі НС. З цієї причини необхідно, щоб були відпрацьовані взаємодії між усіма профільними відомствами та підрозділами.

Кличко заявив, що ще потрібно забезпечити безпеку стратегічних об’єктів, що знаходяться в Києві, яких налічується понад 500. І за ймовірної критичної ситуації їх посилено патрулюють національна поліція, військові, а також підрозділи територіальної оборони.                                                                                                                                                                 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, Стало відомо, скільки українців насправді хочуть у НАТО та ЄС: опитування КМІС.

Счастлив
Счастлив
0 %
Печален
Печален
33 %
Взволнован
Взволнован
33 %
Sleepy
Sleepy
33 %
Сердитый
Сердитый
0 %
Удивлён
Удивлён
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий