Львовский главврач Гичка блокирует работу нового гемодиализного отделения

Львівський головлікар Гичка блокує роботу нового гемодіалізного відділення

Время чтения: 1 Мин. , 24 Секунд

Новояворівське відділення гемодіалізу досі не працює на повну силу через головного лікаря Львівської обласної клінічної лікарні Михайла Гичку.

Минулого року за бюджетний кошт у Новояворівській районній лікарні було відкрито нове відділення з гемодіалізу. Його обладнали високоякісним німецьким обладнанням задля обслуговування 24 пацієнтів, хворих на ниркову недостатність.

Та до цього часу, пацієнти у новому відділенні так і не обслуговуються.

Справа в тому, що для цього головний лікар Львівської обласної клінічної лікарні М. Гичка має підписати відповідний наказ про перерозподіл пацієнтів, тим самим скерувати 24 пацієнти, які проживають у Новояворівському районі для отримання процедур з гемодіалізу у нове відділення.

Інакше, сьогодні, ці люди змушені долати великі відстані по декілька разів на тиждень аби отримувати гемодіалізні процедури у Львівські обласні лікарні.

За словами головного нефролога Новояворівської лікарні Оксани Ігорівні, наразі, починаючи з 4 січня, їх нове відділення обслуговує лише 8 пацієнті. А до цього часу відділення взагалі просто простоювало.

Коментуючі відповідний наказ Гички, який мав би бути ним підписаний, нефролог районної лікарні, сказала, що «в очі такого не бачила».

Звичайно, що не бачила, бо його і немає.

А немає через гроші. Кожного року Львівська обласна лікарня отримує понад 50 млн. грн. коштів місцевого бюджету на придбання розхідників для гемодіалізу за тендерною процедурою. У разі якщо частина пацієнтів переходить на обслуговування до Новояворівська, то сума щорічного бюджету у Гички скорочується орієнтовно на 5 млн. грн.

Чому львівського головлікаря так  лякає така перспектива можна лише здогадуватися. Особливо, якщо взяти до уваги інформацію від прокурати. Так у Прокуратурі Львівської області нещодавно повідомили, що проти керівництва Львівської обласної клінічної лікарні розслідують кримінальне провадження за підозрою у розтраті бюджетних коштів під час проведення тендерних закупівель комплектуючих медичного обладнання для ремонту магнітно-резонансного томографу.

Счастлив
Счастлив
0 %
Печален
Печален
0 %
Взволнован
Взволнован
0 %
Сонный
Сонный
0 %
Сердитый
Сердитый
0 %
Удивлён
Удивлён
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Добавить комментарий

Copy link