14:51 08.11.2018 | Общество | Новости     Новости Украины
100207432:labazovych

"Реальна ферма": Що чекає на гонорову ведучу у четвертому випуску? - ВІДЕО

Пригоди столичної кралі Анни Козлови у скаженому шоу "Реальна Ферма" тривають! Що чекає на гонорову ведучу у четвертому випуску? Не проґавте найцікавіші моменти агроісторії! Перше випробування – зарубати півня та приготувати для колег ситний обід. 

Чи зможе Анна подолати внутрішній страх і не зважити на любов до тварин? Але ж на фермі немає місця сентиментам… Бабуська-look або як київська журналістка з леді перевтілилася на сільську кухарку. Протистояння двох світів – гламурне рожеве пюре та яєчня у перчиках проти українського традиційного борщу. Хто стане переможцем у битві кулінарних титанів: досвідчена Леся чи епатажна Анна?

Знайомство з технікою неможливе без ганчірки та розпилювача. Анна розраховувала на тест-драйв з вітерцем, натомість отримала брудисько і втомлені руки. Завдання ускладнилося – як саме? Дивіться самі! Брудні танці відтепер асоціюватимуться зовсім з іншим… На великому тракторі у великому полі – брат Миколи Васильовича навчає ведучу премудростям роботи із агрономним велетнем. Чи вдалося новій тракторній королеві підкорити ниву?

Після важкого дня треба гарно відпочити – рибалка та одкровення Васильовича розчулили майбутню фермерку. День народження власника агрономного комплексу та нові завдання – усе найцікавіше невдовзі на "Першому Діловому" у шоу "Реальна ферма"! Дивіться щовівторка о 20:30 на телеканалі "Перший Діловий". Або ж підписуйтесь на наш Youtube-канал і спостерігайте як далі будуть розвиватися події. Повтори на каналі: четвер о 10:10, п’ятниця о 07:30, субота о 20:20, неділя о 13:30.


Читайте также:
  • Перша серія реаліті-шоу "Реальна Ферма" — сенсація на українському телебаченні від телеканалу "Перший Діловий"! Анна Козлова – епатажна ведуча програми "Агробізнес" змінює лабутени на калоші та чоботи, розкішні сукні на замурзану робу, щоб показати Вам агрономний бізнес із середини та стати ближчою до своєї мрії дитинства – бути фермером. 
  • Не зважаючи на стрімкий розвиток IT-технологій та, відповідно, появу нових видів ЗМІ, телебачення залишається наймасовішим медіа-продуктом в Україні. Але навіть у цьому широкому сегменті вкрай обмеженим є бізнесовий розділ. У загальнонаціональному ж мовленні подібних каналів взагалі лише … один – "Перший Діловий". Створений ще 2006-го року цей незалежний телевізійний канал спеціалізується на ділових новинах та якісній аналітиці як українського, так і закордонного бізнесу
  • Переглядайте третю серію аграрного реаліті-шоу "Реальна ферма" від телеканалу "Перший Діловий" тут! Сьогодні буде багато сміху, курйозних ситуацій і, звісно, важкої праці. 
  • Друга серія сенсаційного аграрного реаліті-шоу "Реальна ферма" від телеканалу "Перший Діловий" вже ТУТ! Що чекає на модну ведучу з міста Анну Козлову сьогодні? Її гріє мрія стати першою агро-леді України, але чи зможе вона пройти через усі випробування? Чи зможе Анна зберегти своє бажання стати фермером, адже для цього треба дуже важко працювати?
 
Послом Венгрии в Украине станет Иштвана Ийдярто На Донбасс прибыли литовские правозащитники В порты оккупированного Крыма в октябре незаконно вошли 20 судов, - МинВОТ Депутаты приняли за основу закон о создании прилегающей зоныbigmir)net TOP 100
  RSS контакты реклама на сайте
Фейсбук Ура-информ