13:50 13.12.2016 | Культура | Новости     Новости Украины
100155564:Svat

"ОгоЯкіЛюди!" з Іриною Ратушною. Юні таланти України

У концертному залі Freedom Hall пройшов концерт маленьких артистів - юних фіналістів конкурсів Олімпіади талантів.

Наша програма просто не могла пройти повз цього заходу!
Співачка Анна Ткаченко - неймовірна красуня, про яку можна говорити нескінченно. Втім, висновки робіть самі, дорогі глядачі.

Життя сучасного бізнесмена – це не лише наполеглива та продуктивна праця. Дуже рідко, але все ж йому випадає нагода і відпочити. І тут варто згадати приказку: «хто гарно працює – той добре відпочиває». Саме тому в ефірі телеканалу «Перший Діловий» створено  унікальний для ділового телебачення продукт – програму «Ого Які Люди!».

Проект передбачає висвітлення світських, розважальних, рейтингових, модних, спортивних тощо подій. Умовно кажучи, всі заходи, якими цікавиться сучасна ділова людина, перебувають під пильним оком автора проекту. Жива, сучасна, весела, але при цьому обізнана та націлена на отримання коментаря з найскладнішої тематики від будь-якого гостя заходу. Саме такою є ведуча проекту – Ірина Ратушна. Від неї глядач дізнається – коли виходить нова колекція прет-а-порте; скільки коштують найсучасніші шоу; що необхідно, аби пісня залунала на радіо; як потрібно побудувати свій день бізнесменові. Все це і значно більше Ірина Ратушна дізнається від «ОгоЯкихЛюдей» прямо під час події у живому спілкуванні.

Вихід проекту саме на телеканалі «Перший Діловий» має чимало плюсів. Адже наш глядач є підготовленим до отримання подібної інформації. Він обізнаний з тематикою останніх новин, розуміється в сучасних трендах і знайомий з переважною більшістю гостей проекту, адже це успішні та відомі особистості – Ого Які Люди! Крім того, ефір ТК «Перший Діловий» прагне бути якомога далі від політики. Його дивлятися люди, що насамперед аналізують економічні процеси і роблять свої власні висновки. Люди, що звикли заробляти самі і дають таку можливість іншим. Умовно кажучи, бізнесмени, топ-менеджери, підприємці з середнім та вище статком.


Читайте также:
 
В Одесской области найдено крупное месторождение газа В зоне АТО изъяты нелегальные товары на миллион гривен Ольга Бузова готова стать матерью Российский блогер попросил Украину предоставить ему статус беженцаbigmir)net TOP 100
  RSS контакты реклама на сайте
Фейсбук Ура-информ