12:35 30.06.2017 | Акцент | Новости     Новости Украины
100168813:Svat

ОгоЯкіЛюди: як Kishe, MamaRika, Tsar готували для дітей…

Справжні ОгоЯкіЛюди — це ті, хто готові допомогти ближнім, допомогти тим, хто не виживе на самоті.. Наша програма відвідала два неймовірні благодійні заходи! Не пропустіть: Андрій Кіше готує десерт разом з дружиною, Мамаріка презентує смачненьку рибку… а також чергові зіркові зізнання: скільки готові витратити на благодійність окремо від медійних заходів!

ОгоЯкіЛюди: як Kishe, MamaRika, Tsar готували для дітей…


Читайте также:
  • Увага, друзі, КАСТИНГ! Команда ОГО ЯКІ ЛЮДИ завдячує Вам, за любов до проекту. Ми намагаємось зробити його ще цікавішим! Новий формат та нові ведучі. Але обрати одного та найкращого справа зовсім не легка та не швидка, тому в кожній програмі ви побачите нове обличчя, а в кінці сезона зможете проголосувати за найкращого. Сьогодні в програмі Едуард Гльоза та Жень-Шень! Ви побачите як Ед спробував начарувати перемогу Королеві України 2017, як втратила дар мовлення #неугомоннаяМонро. А разом з Жень Шенем ми побуваємо сонячній вечірці та дізнаємось скільки витрачають на свою красу селебретіз. Зустрічайте і насолоджуйтесь!
  • 29-летняя артистка поделилась с общественностью своим воспоминанием о трагедии, которую она пережила в 19 лет.
  • Штаб "Поможем" прекратил выдачу продуктов и товаров нуждающимся.
 
Агробизнес за 27 июня: Жашковский конный завод, презентация работы сельскохозяйственной техники Первая партия угля из США прибудет в Украину уже через месяц В Чернобыльской зоне из-за пожара усилен контроль за радиационной ситуацией Наличный доллар в пятницу понизился до 26,13 гривенbigmir)net TOP 100